Dramatyczne zwycięstwo Realu Madryt nad Bayernem Monachium

Real Madryt odniósł zwycięstwo nad Bayernem Monachium w dramatycznych okolicznościach, co dało im awans do finału Ligi Mistrzów.

Piłka nożna / 2024-05-09 17:20:54

Real Madryt awansował do finału Ligi Mistrzów

Po remisie 2:2 w pierwszym meczu półfinałowym z Bayernem, Real zdobył zwycięskiego gola w ostatnich minutach rewanżu dzięki dwóm trafieniom Joselu.

Kontuzja Tchouameniego zagraża jego udziałowi w finale i Euro 2024

Aurelien Tchouameni, jedna z kluczowych postaci zespołu, nabawił się złamania kości śródstopia. Jego udział w finale Ligi Mistrzów jest niepewny, a istnieją również wątpliwości co do jego występu na Euro 2024.

Przewaga nad bukmacherem: 5.11%
Kurs może ulec zmianie, grając będziesz zarabiał w długim terminie!

FAQ - Często zadawane pytania

Poniżej przedstawiamy najczęstsze pytania i odpowiedzi.

1. Czy Real Madryt wygrał mec z Bayernem?

Tak, Real Madryt odniósł zwycięstwo nad Bayernem Monachium w dramatycznych okolicznościach.

2. Jakie było wynik meczu półfinałowego?

3. Jaką kontuzję nabawił się Tchouameni?