Sensacyjne wydarzenia w Premier League!

Niesamowite zwycięstwo Chelsea nad West Ham United!

Football / 2024-05-05 18:6:5

Dominacja Chelsea

Chelsea w tegorocznym sezonie przeprowadziła imponujące transfery za niemal pół miliarda euro, jednakże ich występy w Lidze Mistrzów były rozczarowujące. Nie zamierzają jednak odpuszczać w końcówce sezonu. Ostatnie spotkanie przeciwko West Ham United udowodniło, że drużyna wciąż potrafi zaprezentować znakomity futbol.

Wygrana Chelsea 5:0

Spotkanie z West Ham United było doskonałym przykładem tego, o co drużyna jest w stanie. Już po 15 minutach gry Cole Palmer zdobył pierwszą bramkę. Kolejne trafienie przypadło na konto Conora Gallaghera, który huknął piłkę mocnym strzałem z woleja. Chelsea nie próżnowała - przed przerwą Noni Madueke podwyższył na 3:0 po rzucie rożnym. Po zmianie stron to samo trio - Palmer, Gallagher i Madueke - zdobyło kolejne dwa gole, ustalając wynik na 5:0.