Decydujący mecz na kortach w Madrycie

Pasjonujące starcie dwóch amerykańskich tenisistek na kortach w Madrycie.

tennis / 2024-04-29 20:5:27

Niesamowita walka na korcie

Wczoraj wieczorem na kortach w Madrycie doszło do pasjonującego pojedynku dwóch amerykańskich tenisistek, Coco Gauff i Madison Keys. Mecz trwał aż 151 minut i zakończył się zwycięstwem Keys, która pokonała swoją rywalkę w trzech setach.

Wyrównany pierwszy set

Pierwszy set był niezwykle wyrównany i emocjonujący. Oglądaliśmy aż sześć przełamań i ostatecznie decydujące rozstrzygnięcie padło w tie-breaku. Keys zachowała zimną krew i wygrała tę partię.

Odrobienie strat przez Gauff

Drugi set należał jednak do Gauff, która odrobiła straty i zwyciężyła 6:4, dzięki czemu cały mecz przeniósł się na decydujący trzeci set.

Kluczowy moment w trzecim secie

Na początku trzeciego seta wydawało się, że to Gauff ma wszystko pod kontrolą. Młoda tenisistka prowadziła nawet 4:2 i wydawało się, że zbliża się do zwycięstwa. Jednak Keys nie poddała się i wykazała się niezwykłą determinacją. Zaczęła grać coraz lepiej i odwróciła losy spotkania na swoją korzyść. Gauff nie potrafiła utrzymać koncentracji i nie wygrała już nawet jednego gema po tym momencie. Ostatecznie to Keys wzięła górę i zapisała zwycięstwo na swoim koncie.

Kolejne wyzwanie dla Keys

W ćwierćfinale Keys zmierzy się z Ons Jabeur, która również imponuje formą podczas tego turnieju. Będzie to z pewnością pasjonujący pojedynek dwóch utalentowanych zawodniczek.