Siedem goli w meczu Radomiak - Zagłębie Lubin

W meczu pomiędzy Radomiakiem Radom a KGHM Zagłębiem Lubin padło aż siedem goli.

Piłka Nożna / 2024-04-28 15:30:23

Emocjonujące spotkanie

W niedzielnym meczu 30. kolejki PKO BP Ekstraklasy pomiędzy Radomiakiem Radom a KGHM Zagłębiem Lubin padło aż siedem goli. Zagłębie już do przerwy prowadziło 3:0, a ostatecznie zwyciężyło 4:3 po trzech golach Dawida Kurminowskiego.

Ważny mecz dla obu drużyn

Oba zespoły przystąpiły do tego meczu w nie najlepszych nastrojach. Zarówno trener Maciej Kędziorek, jak Waldemar Fornalik nakazali swoim zespołom ofensywną grę, więc od początku mecz miał interesujący przebieg.

Hat-trick Kurminowskiego

W 20. minucie to Kurminowski otworzył wynik meczu. W 39. minucie Kurminowski zdobył swoje drugie trafienie, a Zagłębie prowadziło 3:0. Odpowiedź Kurminowskiego nie lieoczka długo na siebie czekać i w 53. minucie skompletował hat-tricka.

Ostateczne wyniki

Trener Radomiaka wprowadził zmiany po przerwie, a gospodarze zdobyli dwie bramki. Jednak Lubinianie utrzymali prowadzenie do końca meczu.