Kategoria Poradniki

BETFAN recenzja bukmachera

Mike 2020-07-18

Betfan to nowy polski legalny bukmacher. Zachęca graczy szeroką ofertą zakładów, wysokim bonusem powitalnym 3000 zł, zakładem bez ryzyka 100 zł oraz promocją gra bez podatku. Mariusz Pudzianowski poleca bukmachera Betfan. Obstawiaj zakłady bukmacherskie w Betfan.


ZAREJESTRUJ SIĘ I ODBIERZ BONUS W BETFAN https://affiliates-solutions.com/click/499b5e13f9Oferta zakładów bukmacherskich w Betfan jest niezwykle szeroka. Dziennie na Betfan dostępnych jest około 25 000 a miesięcznie 1 500 000 różnych zakładów możliwych do obstawienia. Bukmacher Betfan oferuje kursy na ponad 30 dyscyplin sportowych. Oferta zakładów live w Betfan jest niezwykle bogata, a zakłady na rozrywkę niesamowicie interesujące. Bukmacher Betfan słynie z bardzo wysokiego bonusu powitalnego dla nowych graczy. Bonus Betfan 3000 zł daje możliwość wygrania aż 100 000 zł. Tak niesamowicie wielkie pieniądze możliwe są do wygrania jedynie w Betfan.


Betfan udostępnia kursy dla bardzo wielu dyscyplin (wszystkie popularne i wiele niszowych w naszym kraju, jak np. żeglarstwo, badminton, krykiet, zakłady specjalne).


Ogromnym plusem jest szeroka oferta na niższe klasy rozgrywkowe w polskiej piłce nożnej.


Kolejnym wyróżniającym elementem jest bardzo bogata oferta zakładów na e-sport. Miłośnicy tego typu rozgrywek znajdują tu zdarzenia na wszystkie najpopularniejsze tytuły, takie jak Counter Strike, Call of Duty, Dota, Leauge of Legends, Overwatch czy Starcraft.


Poza propozycją sportową Betfan dysponuje również bardzo rozbudowaną sekcję rozrywkową, podzieloną na tematy:


  • ekonomia
  • media
  • pogoda
  • polityka
  • show-biznes 
  • wokół sportu.


Dla przykładu można obstawić czy Adam Małysz będzie prezydentem do 2040 roku lub jakiej płci urodzi się dziecko celebryty itp.


Oferta zakładów na żywo również wygląda dobrze, choć nie tak spektakularnie, jak ta przedmeczowa. Powinna ona sprostać jednak oczekiwaniom znakomitej większości graczy, gdyż pokrywa w zasadzie wszystkie najpopularniejsze dyscypliny i ligi.


Betfan cechują również całkiem dobre kursy.


W większości przypadków marża kursów na popularne zdarzenia piłki nożnej (Ekstraklasa, najważniejsze ligi europejskie) oraz tenis waha się w granicach 6-8%. W niższych ligach oraz innych sportach rośnie do poziomu 9-12%.


Zakłady live zachowują podobną tendencję, jeśli chodzi o wysokość stosowanej marży.

  

Zdecydowanie najbardziej opłaca się stawiać popularne zdarzenia, zwłaszcza w kuponach AKO, które w połączeniu z promocją likwidującą podatek (opis poniżej) bardzo często mogą dawać najwyższy osiągalny kurs.


Betfan dysponuje najpotężniejszy bonusem na rynku - do 3 tysięcy zwrotu. Promocja ta obowiązuje dla trzech pierwszych depozytów. W sumie można zdobyć 100% do 3x 1000 PLN.


Dodatkowo sporo zaletą jest promocja do gry bez podatku. Aby zlikwidować wpływ podatku obrotowego, wystarczy zbudować kupon AKO złożony z minimum 2 zdarzeń o łącznym kursie 2.00 z zastrzeżeniem, że każda selekcja składająca się na kupon wynosi minimum 1.25.