Czas na weekendowe ogolenie buka! Holandia, La Liga i typy z algorytmu!

Strona główna / Holandia, La Liga i typy. Najlepsze darmowe typy!

Czas na weekendowe ogolenie buka! Holandia, La Liga i typy z algorytmu!


Po przerwie reprezentacyjnej którą finalnie zakończyliśmy na plus czas na powrót do rzeczywistości. Wracamy do typowania ligi holenderskiej i ponowie gościnnie u nas - typy algorytmem Patricka na Eredivisie i La Ligę.


Weź udział w konkursie!


Mamy dla Was konkurs. Wytypujcie wynik meczu Górnik Zabrze - Legia Warszawa i wygrajcie doładowania w Betcris. Już niedługo na kanale podziemnetypy coraz więcej nowości i nowe propozycję skanerów do valuebettingu! Najlepsze darmowe typy tylko na naszym serwisie!


Analiza Fortuny. Warta Poznań - Stal Mielec.


PO PRZEŁAMANIE. Warta w ostatnim spotkaniu wygrała w Gliwicach z Piastem przerywają fatalną serię jedenastu kolejnych spotkań bez wygranej we wszystkich rozgrywkach. Był to ich dopiero drugi triumf w tym sezonie ligowym. Z kolei Wisła nadal boryka się z problemem gry na wyjazdach. W tym sezonie w siedmiu meczach w delegacjach ponieśli komplet porażek! Natomiast Warta u siebie (w Grodzisku) również nie sięgnęła jeszcze po wygraną. Która z tych drużyn będzie się w stanie przełamać?

Warta – wygrana w Gliwicach (1:0) była mocno nieoczekiwana, ale dała tak długo wyczekiwane zwycięstwo. W starciu z Wisła zadebiutuje w roli pierwszego trenera 31-letni Dawid Szulczek, który dotychczas prowadził Wigry Suwałki. Jaki jest jego sposób na polepszenie gry i wyników Warty: Zobaczymy ewolucję, nie rewolucję drużyny. Dwa tygodnie pracy to nie jest okres, żeby można było wszystko wywracać do góry nogami. Chcę pressingu i innego sposobu na budowanie akcji. Wchodząc do szatni Warty zauważyłem dużo pozytywnej energii, ognia. Trenowaliśmy sporo i intensywnie. Zawodnicy dobrze znosili obciążenia. Naszym priorytetem było usprawnienie działań w świetle bramki: i w obronie, i w ataku. Poświęciliśmy też trochę więcej czasu na atak pozycyjny i pressing.


Wisła Płock – gdyby nie fatalna postawa w meczach wyjazdowych (komplet siedmiu porażek w siedmiu meczach) to Wisła zajmowałaby zdecydowanie wyższe miejsce, niż obecna dziesiąta lokata. Maciej Bartoszek zdaje sobie z tego faktu sprawę: Na pewno musimy ze swojej strony zrobić wszystko, by przełamać się jako zespół, by wreszcie zanotować inne rozstrzygnięcie niż porażka w meczu wyjazdowych. Mamy wykonane analizy, mamy też swoje spostrzeżenia i swój sposób na Wartę. Szkoleniowiec Wisły dodał również: Wiem, że mecz meczowi nierówny i czeka nas zupełnie inne spotkanie, w którym musimy być w jak najlepszej dyspozycji, jak najlepiej przygotowani, wykorzystać to co będziemy mieli z gry, a oprócz tego musimy być konsekwentni w organizacji gry. Wtedy jest szansa na odniesienie korzystnego rezultatu.


Prognoza: Warta w tym sezonie grając u siebie zdobyła cztery punkty za cztery remisy w siedmiu meczach. Z kolei Wisła Płock przegrała wszystkie siedem starć wyjazdowych w tym sezonie. Co więcej podopieczni Macieja Bartoszka tracili w pięciu ostatnich meczach w delegacjach przynajmniej trzy gole. Warta ma nowego szkoleniowca i też nie wiadomo, jak to się przełoży na ich dyspozycję na zielonej murawie. Spodziewam się mocno wyrównanego spotkania, w którym nie wykluczam podziału punktów. Proponowane typy na to spotkanie: podwójna szansa 0-0 (kurs 1,64).


FORTUNA: zakład bez ryzyka do 210 PLN, freebet 20 PLN oraz bonus od depozytu do 2000 PLN.

Link - https://tiny.pl/rn52j (kod: PODZIEMNETYPY)

Data artykułu: 2021-11-19

zakłady bukmacherskie, typy, obstawiamy, promocje, kupony, wygrane, typujemy, typer, darmowe typy, płatne typy, legia górnik, liga holenderska, liga hiszpańska.