Ponownie ogrywamy buka na lidze holenderskiej!!! Czas na puchary. Analizy i typy LM LE i LK.

Analizy i typy Ligi Mistrzów, Ligi Konferencji i Ligi Europy. (2021-09-14)

Tagi: (legia, spartak, liga mistrzów, zakładay bukmacherskie, typy, typujemy, obstawiamy, kupony, najlepsze typy, legia warszawa, liga mistrzów, liga europy, darmowe typy, analiza meczu, Liga Europy, Liga Konferencji. )

Kategoria Aktualności

Data artykułu: 2021-09-14

Ponownie ogrywamy buka na lidze holenderskiej!!! Czas na puchary. Analizy i typy LM LE i LK.


Weekend był dla nas bardzo dobry. Fajny zysk na Eredivisie - 45 jednostek na plus. Czas wrócić do pucharów. Jeżeli pamiętacie nasze typy na eliminacje to było bardzo dobrze. Spróbujemy powtórzyć bardzo dobre rezultaty. 
Przed nami pierwsze starcie warszawskiej Legii w ramach fazy grupowej Ligi Europy. W tym spotkaniu zmierzą się oni na wyjeździe ze Spartakiem Moskwą.

Jaki zakład warto postawić na mecz?


Przed Legią bardzo ciężkie wyzwanie. Żeby myśleć chociaż o udziale w fazie pucharowej Ligi Konferencji Europy muszą co najmniej wygrać z Rosjanami i liczyć na to, że oni do końca fazy grupowej nie wygrają z nikim. Grupa naprawdę ciężka i szanse nikłe na awans Legii. Nie oszukujmy się, jest ona najsłabszym zespołem w grupie C.


Legia Warszawa i jej przygoda z Ligą Europy


Legia Warszawa jako Mistrz Polski ma na sobie ogromną presję nałożoną szczególnie przez polskich kibiców. Jednak początek sezonu w wykonaniu stołecznego klubu nie wygląda najlepiej. W Ekstraklasie zajmują na tą chwilę szesnaste miejsce, które jest pierwszym miejscem strefy spadkowej. Z pięciu spotkań ligowych wygrali zaledwie dwa z nich, a aktualnie mają na swoim koncie dwie przegrane z rzędu. Nie można powiedzieć, że zespół Legii jest w życiowym prime, a przed nimi najważniejszy okres - okres europejskich pucharów. Spartak Moskwa, który w zeszłym sezonie zajął drugie miejsce w rosyjskiej Premier Liga. Tego sezonu również nie zaczęli dobrze. Po siedmiu kolejkach mają na swoim koncie dziesięć punktów i są na ósmej pozycji. Jednak wyglądają oni lepiej od Legii, która nie oszukujmy się, gra w tym sezonie piach (przynajmniej teraz). Ostatni raz obie drużyny zagrały przeciwko sobie w finale kwalifikacji do Ligi Europy w 2011 roku. Wtedy Legia okazała się lepsza i wygrała 3:2. Trochę jednak czasu od tamtego spotkania minęło, ale byłoby dobrze dla polskiej piłki gdyby taki wynik się powtórzył.