Bitwa z Anglią o awans i prestiż! Typujemy i analizujemy mecze eliminacji MŚ w Katarze.

Zapowiedź meczu Polska - Anglia (2021-09-06)

Tagi: (zakłady bukmacherskie, typy, obstawiamy, promocje, kupony, wygrane, typujemy, typer, darmowe typy, polska anglia, eliminację MŚ, Katar 2022, lewandowski, sousa, polska reprezentacja, )

Kategoria Aktualności

Data artykułu: 2021-09-06

Bitwa z Anglią o awans i prestiż! Typujemy i analizujemy mecze eliminacji MŚ w Katarze. 


Najważniejszy mecz reprezentacji Polski w tym roku. Lewandowski i spółka musza wygrać z Anglii aby marzyć o pierwszym miejscu w grupie i pewnym awansie. Będzie to zadanie trudnie ale wierzymy w naszych!


Ponadto analizy sportowe i typy na pozostałe mecze el MŚ w Katarze.


Wbijaj do nasz na szkolenie i naucz się matematycznie z użyciem narzędzi ogrywać buka - https://sport-bc.com/
Ostatnie dni są bardzo wymagające dla nowego selekcjonera reprezentacji Polski. Już od samego początku zgrupowania nie było mu łatwo, gdyż bardzo liczył na Mateusza Klicha, który z powodu pozytywnego test na obecność koronawirusa nie mógł dalej uczestniczyć w zgrupowaniu. Jednak cios otrzymany w poniedziałek, czyli kontuzja Roberta Lewandowskiego i jego brak na Wembley mogłyby znokautować każdego. Kolejne informacje również nie są dobre, gdyż po kolejnych testach z gry wypadł Kamil Piątkowski oraz Grzegorz Krychowiak, ale ten drugi ma zagrać, gdyż kolejny test wyszedł negatywny. Czy wobec tych wszystkich problemów nasza kadra będzie w stanie przeciwstawić się Anglii, z którą doznała siedmiu kolejnych porażek na ich stadionie?


Anglia – mimo tego, że spotkanie z Albanią (2:0) wydawało się spacerkiem wcale takie nie było, ale Gareth Southgate i jego podopieczni zdali ten wymagający test bardzo dobrze. Licząc spokojne i mocno oczekiwane zwycięstwo nad San Marino (5:0) Anglicy objęli prowadzenie w grupie i tak naprawdę trudno się spodziewać, aby ktoś mógłby ich wyprzedzić w ostatecznym rozrachunku. Przed środową konfrontacją selekcjoner anglików powiedział: Wiemy, że mamy dużą głębię składu. Możemy skorzystać z wielu piłkarzy. Zobaczymy, jak wszyscy będą wyglądali w dniu meczu. Na pewno przyjrzymy się Polsce i zobaczymy, jak wyglądało ich spotkanie z Andorą. Rozmawiamy, będziemy podejmować decyzje we własnym gronie. Nie chcemy pomagać przeciwnikowi. Zgrupowanie reprezentacji Anglii opuścili już z powodu urazów Marcus Rashford i Bukayo Saka. Natomiast pod znakiem zapytania stoi występ Masona Mounta.


Polska - brak Lewandowskiego to ogromna strata. Jako trener muszę szukać rozwiązań. Mamy alternatywne rozwiązania. Akcenty na boisku i ciężar odpowiedzialności można rozłożyć inaczej - stwierdził selekcjoner Polaków, Paulo Sousa. Dodał również: Mam nadzieję, że piłkarze uniosą powagę meczu. Brak Roberta jest okazją dla wielu innych zawodników. To ważny dla nas moment, żeby zbudować naszą mentalność bez kogoś takiego jak Robert Lewandowskiego. Piłkarze mogą pokazać, w jakim miejscu się znajdują. To z pewności ważne i prawdziwe słowa, gdyż w trudnych momentach tego najbliższego spotkania (a takie na pewno nadejdą) nikt nie będzie mógł patrzeć w stronę naszego kapitana, ale będzie musiał spojrzeć przede wszystkim na siebie i to może być niespodziewany atut tej sytuacji.


Prognoza: w całej historii spotkań pomiędzy Anglią i Polską (dziewiętnaście rozegranych potyczek) tylko jeden raz udało się wygrać Biało-czerwonym, a miało to miejsce w 1973 roku! Kolejne konfrontacje przynosiły nam raczej więcej rozczarowania, niż radości. Tym razem również bardzo trudno o optymizm, chociaż serce zawsze będzie podpowiadało takie rozwiązanie to trzeba na to środowe spotkanie popatrzeć obiektywnie i rozumowo. A więc: Anglicy nie przegrali już 23 kolejnych spotkań w kwalifikacjach do Mistrzostw Świata! Ostatniej porażki doznali w październiku 2009 roku z Ukrainą (0:1). W tych wspominanych meczach odnieśli 17 zwycięstw oraz zanotowali 6 remisów. Natomiast w meczach rozgrywanych u siebie w tych kwalifikacjach nie dali się pokonać w 24 meczach z rzędu, wygrywając aż 22 z nich. Tylko w trzech z nich nie potrafili strzelić dwóch lub więcej goli. Nasza reprezentacja zagra w Londynie bez Roberta Lewandowskiego, a poziom naszej gry w meczach z Węgrami (3:3) i Andorą (3:0) niestety nie skłania do optymizmu. Anglicy wygrali z nami u siebie siedem ostatnich spotkań (w 6 z tych spotkań strzelali nam bramki w obu połowach) i bardzo trudno sobie wyobrazić, aby i tym razem nie udała im się ta sztuka.


Analiza ze strony fortuna.pl