Jak efektywnie używać promocji polskich bukmacherów aby mieć przewagę i wygrywać.

Połącz matematycznie promocje aby uzyskać przewagę nad bukmacherem. (2021-08-11)

Tagi: (zakłady bukmacherskie, typy, obstawiamy, promocje, kupony, wygrane, typujemy, typer, darmowe typy.)

Kategoria Poradniki

Data artykułu: 2021-08-11

Jak efektywnie używać promocji polskich bukmacherów aby mieć przewagę i wygrywać ? To pytanie zadaje sobie większość graczy.


Jest możliwość zarobku na polskich bukmacherach pod warunkiem że do tematu podejdziemy matematycznym okiem. Dowiedz się jakie promocje u polskich buków są najbardziej opłacalne i jak można je skutecznie wykorzystać.


-bonusy od depozytu. Potrafią być spore ale są tak skonstruowane aby trudno w ostatecznym rachunku z nich wypłacić. Wielokrotny obrót, ograniczenia w zakładach (np. możesz grać tylko zdarzenia z tego rynku, albo tylko 1x2, najniższy kurs np. 1,50 albo combo.


- cashback (przegrasz to dostajesz zwrot ale opodatkowany.)W fuksiarz np. cashback bez końca czyli zwroty od przegranych.


- dopalenia do ako - mega boost który wyrównuje podatek obrotowy, a nawet daje procentową przewagę.


- boosty kursowe. Warto je grać ponieważ z automatu gramy opłacalne zakłady.


- freebety (stałe lub okazyjne) mały dodatek ale warto wykorzystywać. Freebety bez depozyty mają np. w lvbet, eWinner.


- cashout długofalowoa słaba opłacalność bo zawierana jest podwójna marża. Czasami ma zastosowanie jeżeli czujemy że lepiej zamknąć niż czekać do końca i ryzykować.


- Elary payout np. w fuksiarz. Przy 2-0 bukmacher zalicza nam zakład jako wygrany. Raczej jako ciekawostka i dostępny na niewielu rynkach.


- Betbuilder – budowanie własnego zakładu w obrębie jednego zdarzenia. Nie połączymy zdarzeń wzajemnie wspierających np. polska strzeli gola i wygra mecz.


- Inne promocje (czasowa gra bez podatku, strefy VIP dla bogatych graczy, konkursy typu wytypuj odwrotnie Ekstraklasę, loterie punktowe , bonusy do ako czyli coś nie wejdzie dostajesz jakiś darmowy freebet itp.).